BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

TÜRK GENÇLİĞİ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zico onu çok istiyor

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Zico onu çok istiyor Empty
MesajKonu: Zico onu çok istiyor   Zico onu çok istiyor I_icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 6:15 pm

Zico onu çok istiyor _kuranyi1407
Bild gazetesi, F.Bahçe'nin 15 milyon Euro'yu gözden çıkardığını yazarken, Kuranyi'nin açıklamalarına da yer verdi: 'Zico'nun beni istemesi büyük onur'
14.07.2007

‘Fenerbahçe büyük bir hocaya sahip’
Roberto Carlos’un ardından bir Dünya yıldızını daha kadroya katarak transferi noktalamayı planlayan Fenerbahçe Yönetimi, Kevin Kuranyi ataklarına hız verdi. Almanya’nın saygın gazetelerinden Bild; daha önce Schalke’ye 10 milyon Euro teklif eden Sarı-Lacivertliler’in 15 milyon Euro’ya çıktığını iddia etti. Haberde; Zico’nun, “Onu alırsak Şampiyonlar Ligi’nde final oynama şansına sahip oluruz” dediği vurgulanırken, Kuranyi’nin şu açıklamaları da yer aldı: “Takımımla büyük hedeflerim var. Ancak Zico’nun beni istemesi çok önemli. Bu benim için büyük onur. Fenerbahçe büyük oyunculara ve büyük bir teknik direktöre sahip...”

‘Kuranyi ve Halil’i istedik...’
Brezilya asıllı Alman golcü bu sözleriyle Fenerbahçe’ye yeşil ışık yakarken, Sarı-Lacivertli yönetim de Kuranyi ile ilgilendiklerini resmen doğruladı. Aziz Yıldırım ve kurmayları; Schalke’nin Stephen Appiah konusunda hem sözlü hem de yazılı resmi teklifte bulunduğunu, kendilerinin de Kevin Kuranyi ve Halil Altıntop’u transfer etme düşüncelerini Alman Kulübü’ne resmen aktardıklarını vurguladı. Resmi sitede yer alan açıklamada; Schalke Menaceri Andreas Muller’in, “Kuranyi’yi satmak niyetinde değiliz. Ancak kontratında yer alan maddeye göre 27 milyon Euro’ya serbest kalır” dediği de belirtildi.

Zico onu çok istiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zico mazeret istemiyor