BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

TÜRK GENÇLİĞİ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BENİ ÇOK SEVEN OLMADI!YALANCI YARİM DİZİSİNİN GÜZEL OYUNCUSU

YazarMesaj
RüZgAr
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
RüZgAr

Erkek
İlgi alanları : AŞk MÜzik
En çok istediği : I WONT TO BE HAPPY

BENİ ÇOK SEVEN OLMADI!YALANCI YARİM DİZİSİNİN GÜZEL OYUNCUSU Empty
MesajKonu: BENİ ÇOK SEVEN OLMADI!YALANCI YARİM DİZİSİNİN GÜZEL OYUNCUSU   BENİ ÇOK SEVEN OLMADI!YALANCI YARİM DİZİSİNİN GÜZEL OYUNCUSU I_icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 11:03 am

BENİ ÇOK SEVEN OLMADI!YALANCI YARİM DİZİSİNİN GÜZEL OYUNCUSU MERVE SEVİ, GENÇ YAŞINA RAĞMEN AŞK KONUSUNDA UMUTSUZ!

Yalancı Yarim'de gururu ve kaprisleriyle sevgilisini canından bezdiren 'Naz' karakterini canlandıran Merve Sevi, 'Seventeen' dergisine konuştu:

* Aşk konusunda 'Yalancı Yarim'de canlandırdığım 'Naz' karakteri gibi gururlu değilim. Aşık olursam direkt söylerim ya da bir şekilde belli ederim. Naz gibi mümkün değil yaşayamam. Zaten aşık olursam hemen hissedilirim. Saniye kaybetmem... Karşımdaki çok şanslı, Bu yüzden de hep kaybediyorum galiba. Sevdiğim kişi, 'Bu kızın üzerine gitmeye gerek yok' diye düşünüyor. Kaçan kovalanır misali... Hiç kaçmadım, bu yüzden kovalanmadım ve acı çektim. Ama ben de kimseyi kovalamadım.

* 'Beni çok sevdi' diyebileceğim biri hiç olmadı hayatımda. Sevmişlerdir ama çok fazla abartmadılar bu durumu. Hep bir şekilde kendilerinden soğutuyorlar. Hiçbir zaman sevgililerim aşık olduklarını çok iyi gösteremediler. Ben her zaman güzel ve huzurlu bir ilişki yaşamak istedim. Başlarda öyle oluyor ama devamı gelmiyor. Kısmet diyelim... Olmazsa artık beni annem evlendirir.
gece /magazın
20/06/2007

BENİ ÇOK SEVEN OLMADI!YALANCI YARİM DİZİSİNİN GÜZEL OYUNCUSU MakeThumbnail
https://cambaz.yetkinforum.com

BENİ ÇOK SEVEN OLMADI!YALANCI YARİM DİZİSİNİN GÜZEL OYUNCUSU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-