BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

TÜRK GENÇLİĞİ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kalli'den Karan'a tavır

YazarMesaj
RüZgAr
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
RüZgAr

Erkek
İlgi alanları : AŞk MÜzik
En çok istediği : I WONT TO BE HAPPY

Kalli'den Karan'a tavır Empty
MesajKonu: Kalli'den Karan'a tavır   Kalli'den Karan'a tavır I_icon_minitimeC.tesi Haz. 30, 2007 11:25 am

Kalli'den Karan'a tavır
Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edilen Ümit Karan'ı antrenmana almadı.

NTVSPOR
Güncelleme: 12:50 TSİ 29 Haziran 2007 Cuma

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da, golcü futbolcu Ümit Karan sabah antrenmanında yer almadı.

Basın mensuplarının Ümit Karan'ın neden antrenmana çıkmadığını sorması üzerine bir açıklama yapan teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, "Bu haldeki bir oyuncuyu istemiyorum. Sadece Galatasaray'ı düşünürse aramıza dönebilir" diye konuştu.

''Ümit'in gidişine hazır mısınız?'' sorunu ''Evet'' diye cevaplayan Alman teknik adam, daha sonra da, ''Bu gerçek olacak mı, bilmiyorum. Öyle bir oyuncu verilmeden önce yerine kimin alınacağını bilmem gerekir'' diye konuştu.

Feldkamp, Ümit'in kafasının rahatladığı zaman tekrar idmanlara çıkabileceğini ifade etti.

''YERLİ OYUNCULAR ÜZERİNDE DÜŞÜNÜYORUZ''
Transfer çalışmaları konusunda ise, takımda bir eksiklik gördüğü zaman bunu açıkça basınla paylaşamayacağını kaydeden tecrübeli çalıştırıcı, ''Şu an transfer dönemi bitmiş değil. Yabancı kontenjanımız dolu olduğu için, yabancılardan çok yerli oyuncular üzerinde düşünüyoruz. Ayrıca takımdan bir futbolcu göndermeden önce bunu iyi bir şekilde düşünmem gerekir'' şeklinde konuştu.

Transfer çalışmaları ile ilgili şu anda herhangi bir hareketliliğin olmadığını dile getiren Karl Heinz Feldkamp, ''İzinli olan Song, pazartesi günü takıma katılacak. Kampa gitmeden önce en geç 5 veya 6 Temmuz'da belli bir kadromuz olacak, bunu siz de göreceksiniz'' dedi.

Feldkamp, bir basın mensubunun, ''Orhan ve Cihan kampa katılacak mı?'' sorusunu karşılıksız bırakırken, sezon açılışında antrenmanlara kros çalışması yerine direkt topla çalışmasının nedenini soran bir gazeteciye de, ''Ben burada atlet idmanı değil, futbolcu idmanı yaptırıyorum'' yanıtını verdi.

''SEYİRCİSİZ MAÇLAR ZOR OLACAK''

Feldkamp, 5 maçlık seyircisiz oynama cezasının Tahkim Kurulu tarafından onaylanması konusunda ise, ''Karara saygılıyım. Ama bu benim için en önemli sorunlardan birisidir. Takımı seyircisiz maçlara hazırlamak pek kolay olmayacak. Bu zor bir dönem olacak. İnşallah bu dönemi istediğimiz gibi bitiririz'' diye konuştu.
https://cambaz.yetkinforum.com

Kalli'den Karan'a tavır
1 sayfadaki 1 sayfası