BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

TÜRK GENÇLİĞİ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Henin engel tanımıyor

YazarMesaj
RüZgAr
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
RüZgAr

Erkek
İlgi alanları : AŞk MÜzik
En çok istediği : I WONT TO BE HAPPY

Henin engel tanımıyor Empty
MesajKonu: Henin engel tanımıyor   Henin engel tanımıyor I_icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 9:19 am

Henin engel tanımıyor
Bayanların 1 numarası Justine Henin, sakat sakat oynadığı maçta Vera Dushevina'yı 2-0 yenerek, Wimbledon Tenis Turnuvası'nda 3. tura yükseldi.

NTVSPOR
Güncelleme: 22:10 TSİ 27 Haziran 2007 Çarşamba

Teniste sezonun 3. Grand Slam mücadelesi olan Wimbledon Tenis Turnuvası'na üçüncü gün maçlarıyla devam edilidi.

İkinci turda klasmanda 84. sırada bulunan Rus raket Vera Dushevina ile karşılaşan bayanlarda dünya klasmanının 1 numarası Justine Henin, sağ ayağındaki sakatlığa rağmen rakibi karşısında kolay bir galibiyet aldı.

20 dakika süren ilk seti 6-0 alan Belçikalı raket, son seti de 6-4 alarak üçüncü tura yükselen isim oldu.

Maç sonrası yaptığı açıklamada sakatlığının son birkaç gündür kendisini rahatsız ettiğini ancak, önemli bir sorun olmadığını açıklayan Justine Henin, "İlk sette harikaydım diyebilirim. Son sette de sakatlığımın da etkisiyle biraz konsantrasyon problemi yaşadım ancak, sonuçta tur atlamayı başardım" dedi.

Üst üste 13. maçını kazanan son Fransa Açık şampiyonu Henin, üçüncü turda bir başka Rus raket Elena Vesnina ile karşılaşacak
https://cambaz.yetkinforum.com

Henin engel tanımıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bartoli henin i devirdi