BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

TÜRK GENÇLİĞİ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lincoln: En iyisini yapmaya geldim

YazarMesaj
RüZgAr
SİTE KURUCUSU
SİTE KURUCUSU
RüZgAr

Erkek
İlgi alanları : AŞk MÜzik
En çok istediği : I WONT TO BE HAPPY

Lincoln: En iyisini yapmaya geldim Empty
MesajKonu: Lincoln: En iyisini yapmaya geldim   Lincoln: En iyisini yapmaya geldim I_icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 12:26 pm

Galatasaray'ın yeni transferi Lincoln, sarı-kırmızılı kulüple resmi sözleşme imzaladı. Florya Metin Oktay Tesisleri'den basının karşısına çıkan Lincoln, "Galatasaray için en iyisini yapmaya geldim" diye konuştu.

NTVSPOR
Güncelleme: 12:22 TSİ 26 Haziran 2007 Salı

Galatasaray'ın Schalke 04'ten transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Lincoln, kendisini 4 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

İmza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Lincoln, Galatasaray'a gelmesinde bir dönem sarı-kırmızılı formayı giyen Taffarel'in büyük payının olduğunu söyledi.

Taffaral'in kendisi için bir baba gibi olduğunu ifade eden Brezilyalı futbolcu, "Kendisiyle konuştum. Özellikle onunla konuştum. Çünkü bir takıma gidiyorsanız, o takımda oynamış kişilerle konuşmanız gerekir. Galatasaray'ın doğru tercih olacağını söyledi. Taffarel'in gelmemdeki etkisi çok büyüktür" dedi.
https://cambaz.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası