BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

TÜRK GENÇLİĞİ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı Resmen Kartal Oldu

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı Resmen Kartal Oldu Empty
MesajKonu: Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı Resmen Kartal Oldu   Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı Resmen Kartal Oldu I_icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 10:57 am

Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı Resmen Kartal Oldu 0A72C2B2698A984AB948BB05b
Tecrübeli kaleci "Para için gelmedim" derken, Yozgatlı "Tarihe geçtim. Başarılı olacağım" iddiasında bulundu

Gururluyuz

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den transfer ettiği Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı dün yöneticiler Behçet Ümitlen ve Halim Aydın'ın hazır bulunduğu törende attıkları imzalarla resmen Kartal oldular. Her iki futbolcu da siyah-beyazlı renklere dahil oldukları için gururlu olduklarını ifade ettiler. Rüştü, "Para için değil,
başarı için Beşiktaş'a geldim" dedi.

BANA DEĞER VERİLDİ
Milli kaleci, "Ali Şen benim paraya değer vermediğimi en iyi bilen insanlar arasındadır" ifadesini kullandı. Rüştü sözlerini şöyle tamamladı: "Beşiktaş beni iki kez daha istemişti ama gerçekleşmedi. Bana değer veren insanların arasındayım. Fenerbahçe taraftarından olumsuz tepki almadım."

SAĞ KANAT BENİMDİR
Mehmet Yozgatlı ise siyah-beyazlı kulübe imza atarak üç büyüklerde oynayan futbolcular arasına katıldığını hatırlatarak, "Tarihe geçmek çok güzel" dedi. Yozgatlı, "Sağ kanat benim bölgem. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. İnşallah Beşiktaş'a faydalı olmaya çalışacağım. Benim tek isteğim bu" açıklamasını yaptı.

Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı Resmen Kartal Oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULEB Cup'ta rakipler belli oldu