BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

TÜRK GENÇLİĞİ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gol rekoru kıracağız!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Gol rekoru kıracağız! Empty
MesajKonu: Gol rekoru kıracağız!   Gol rekoru kıracağız! I_icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 10:53 am

Gol rekoru kıracağız! C864B776073B704DA5DCBBBAb
"Roberto Carlos'un yapacağı muz ortaları düşündükçe gerçekten heyecanlanıyorum. Kezman'la birlikte gol rekoru kırabiliriz. Yeni başarılar bizi bekliyor".

F.Bahçe'nin yeni transferi Colin Kazım Richards iddialı açıklamalar yaptı. Colin Kazım, Roberto Carlos transferinin çok önemli olduğunu belirterek "Onun yapacağı muz ortaları düşündükçe heyecanlanıyorum. Her ne kadar forvetin arkasında oynayacak olsam da çok gol atacağıma ve Kezman'la birlikte gol rekoru kırabileceğimize inanıyorum"
dedi.

HEDEFİMİZ AVRUPA
Sezonun başlamasını sabırsızlıkla beklediğini ifade eden genç futbolcu şunları söyledi: "F.Bahçe'de verimli bir dönem geçireceğim. Çünkü kadroda çok kaliteli futbolcular var. Hedefimiz, sadece Türkiye'de değil Avrupa çapında başarılı olmak. Zaten F.Bahçe'nin teklifini hemen kabul etmemin en önemli nedeni, Avrupa'da büyük hedefleri olması."

Gol rekoru kıracağız!
1 sayfadaki 1 sayfası