BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

TÜRK GENÇLİĞİ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tankerde can veren şoför 10 gün sonra baba olacaktı

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Tankerde can veren şoför 10 gün sonra baba olacaktı Empty
MesajKonu: Tankerde can veren şoför 10 gün sonra baba olacaktı   Tankerde can veren şoför 10 gün sonra baba olacaktı I_icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 10:32 am

Tunceli'de, PKK'lı teröristlerin Karşılar Jandarma Karakolu'na tankerli intihar saldırısı girişiminin ardından yeni bir dram ortaya çıktı. Patlama sırasında hayatını kaybeden şoför Hüseyin Tamer'in 10 gün sonra baba olacağı öğrenildi.
Adana'dan tankerle Tunceli'nin Ovacık ilçesindeki akaryakıt istasyonuna yakıt götürürken, PKK'lı teröristler tarafından tankeri gasp edilip kendisi de rehin alındıktan sonra intihar saldırısında kullanılan Tamer'in, Adana'nın Ceyhan ilçesine bağlı Yeşilbahçe köyündeki evi yasa büründü.
Oğlunun ölüm haberini alan anne Sevim Tamer, "10 gün sonra bir erkek bebeği olacaktı. Oğlumu kaybettim, ciğerim yandı. Ben yandım, başkaları yanmasın" dedi.

Baba iğneyle ayakta
Hüseyin Tamer'in kız kardeşi Hürü Ünal da "Ağabeyimin trafik kazası geçirdiğini söylemişlerdi. Allah kimseye böyle acı vermesin. Ağabeysiz kaldım" diye konuştu. Baba Hayrullah Tamer, sağlık ocağında yapılan iğnelerle güçlükle sakinleştirildi.
PKK'lı teröristler tarafından serbest bırakılan tankerin yedek şoförü Erkan Eser'in ağabeyi Şahin Eser, "Olayı televizyonlardan öğrendim. Hüseyin Tamer ve kardeşim yaklaşık bir aydır birlikte sefere çıkıyordu. Kardeşim ve Hüseyin, kahramanca askerlerimizi kurtardı" dedi.

Tankerde can veren şoför 10 gün sonra baba olacaktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 28 Hafta Sonra