BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

TÜRK GENÇLİĞİ

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RAP'DE 'NAMUS BELASI'

YazarMesaj
Misafir
Misafir

RAP'DE 'NAMUS BELASI' Empty
MesajKonu: RAP'DE 'NAMUS BELASI'   RAP'DE 'NAMUS BELASI' I_icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 12:04 pm

Rap dünyasını asi sesi Sagopa Kajmer, eşi Kolere ile katıldığı programda, Ceza ile girdiği küfürleşmeye varan kavganın 'namus meselesi'ne dönüştüğünü açıkladı.

Rap dünyasını asi sesi Sagopa Kajmer, eşi Kolere ile katıldığı MTV Türkiye'de yayınlanan "Chat@Chat Live" programında, Ceza ile girdiği küfürleşmeye varan kavganın 'namus meselesi'ne dönüştüğünü açıkladı. Sagopa; "Kolera artık benim eşim ve biz bir aileyiz. Ceza'nın bana ve eşime ettiği küfürler artık benim için artık namus meseli olmuştur" dedi. Sagopa Kajmer, ekranlarda başlattıkları barış girişimlerinden sonrası, ilk konserde Ceza tarafından eşi Kolera'ya ve kendine yönelik küfür ve hakaretlerin devam ettiğini belirtti. Kendisi ve eşi hakkında yaptığı küfürlü açıklamalardan Ceza'ya 100 milyarlık tazminat davası açtığını söyleyen Sagopa, sözlerine şöyle noktaladı, "Ben de eskiden küfürlü şarkılar yazardım ama bu dönem benim için kapandı. Şimdi bu yapanlara bakıp gülüyorum. Geçtiğim yollardan henüz geçmekte olduklarını görüyorum."

RAP'DE 'NAMUS BELASI'
1 sayfadaki 1 sayfası